3-in-1 Roller Brush (9″) INGCO HKTCB032301 Gagang Bulu Rol Roll Bak Cat
Cylinder Brush 3 in 1 set INGCO HKTCB032301 Kuas Roll Tembok 9 Inch
Material:Acrylic
Cylinder brush size:230mm/9″
Bigger size roller cover
Fibre height:12mm
Suitable for inner wall
6mm central shank
With 1pcs 10″ paint tray
With 1pcs acrylic cylinder brush
Paint tray size:435x300x7.5mm